Jaki kolor włosów dla Ciebie

wlosyZmiana odcienia włosów to poważna decyzja. Przyjrzyj się więc swojej karnacji, oprawie oczu i dobierz kolor najładniej harmonizujący z typem twojej urody.

Dojrzały kasztan
Doskonały odcień podkreślający oliwkową karnację. Nie tylko ożywia i dodaje blasku matowym włosom, ale sprawia, że czupryna wydaje się bardziej gęsta. Końce nie cieniowanych pasm podkręć grubą lokówką i polakieruj.

Złocisty kłos
Ten odcień wybiorą panie o ciepłej, beżowej karnacji. Pamiętaj jednak o comiesięcznym farbowaniu odrostów. Długie, stopniowo cieniowane włosy nakręć do połowy długości na bardzo grube wałki. Potem wyszczotkuj i układaj za pomocą suszarki i okrągłej szczotki.

Promyk słońca
Jasny, nordycki blond wybiorą kobiety o świetlistej, delikatnej karnacji. Włosy ostrzyżone równo i nie cieniowane, modeluj za pomocą płaskiej szczotki, lekko je unosząc.

W odcieniu burgunda
Głęboki śliwkowy brąz wspaniale wydobywa walory mlecznej cery, przez co twarz staje się bardziej wyrazista. Pasma nawiń na papiloty, a następnie roztrzep palcami.

Połysk miedzi
Ten odcień lubi wiele kobiet. Mahoniowo-miedziany połysk na pewno odejmie ci parę lat. Kolor ten wspaniale współgra z brzoskwiniową cerą. Bardzo krótkie i równomiernie cieniowane pasemka nakręć na dość grube papiloty. Po ich zdjęciu dokładnie wyszczotkuj włosy i wgnieć w nie odrobinę wosku.

Jasny mahoń
To idealny kolor do farbowania szpakowatych i zupełnie już siwych włosów, szczególnie gdy wybierzesz specjalną farbę do włosów siwych. Pasma nakręć na grube wałki, a po ich zdjęciu wyszczotkuj włosy i układaj do tyłu. Kosmyki z przodu delikatnie polakieruj,

Czerwony tycjan
Złocistorudy, płomienny kolor rozświetli każdy typ karnacji i doda urody wszystkim paniom. Długie, lekko cieniowane włosy usztywnij pianką i wysusz silnym strumieniem powietrza Modeluj fryzurę, zaczesując jednocześnie wszystkie pasma do tyłu. Uczesanie nie wymaga lakierowania.

Skrzydło kruka
Czerń z błękitnym odcieniem wybierz, gdy masz regularne rysy i nie boisz się ekstrawagancji. Ale uwaga- postarza! Włosy modeluj grubą szczotką, podkręcając je pod spód.